Bestyrelse Hjallerup Samvirke, Markedsforening og event

Peter JensenPeter Jensen
Formand, Areal & Bygninger
25590435
peter.jensen@hjallerup-samvirke.dk
Torben LarsenTorben Larsen
Næstformand, Telt, Aktiviteter og Markedsplads
61708010
torben.larsen@hjallerup-samvirke.dk
Hans Henrik SørensenHans Henrik Sørensen
Repræsentant i HIC bestyrelse
24478313
hans.henrik.sorensen@hjallerup-samvirke.dk
Jan AarupJan Aarup
Areal & Bygninger
40787035
jan.aarup@hjallerup-samvirke.dk
Dan ChristensenDan Christensen
Byudviklingsudvalg
51728671
dan.christensen@hjallerup-samvirke.dk
Keld NielsenKeld Nielsen
Formand for markedsudvalget, administration og økonomi
11111111
keld.nielsen@hjallerup-marked.dk
Steen Søgaard PetersenSteen Søgaard Petersen
Sekretær, Administration og økonomi og i Byrådet
22388108
steen.soegaard.petersen@hjallerup-samvirke.dk
Carina Holst KristensenCarina Holst Kristensen
Telt, Aktiviteter og Markedsplads, Fonden for Hjallerup Ridecenter
28264149
carina.holst.kristensen@hjallerup-samvirke.dk
Kristian MunkholtKristian Munkholt
Kasserer, administration og økonomi, Hjallerup kino , repræsentant i Fonden for Hjallerup Kulturhus
27580340
kristian.munkholt@hjallerup-samvirke.dk
Steen KarlsenSteen Karlsen
Bestyrelsesmedlem
61667501
steen.karlsen@hjallerup-samvirke.dk