Hjallerup Samvirke

Peter JensenPeter Jensen
formand for samvirke og teltudvalg,
27876150
peter.jensen@hjallerup-samvirke.dk
Torben LarsenTorben Larsen
Næst formand i Samvirke
61708010
torben.larsen@hjallerup-samvirke.dk
Leif NielsenLeif Nielsen
Kasser og sekretær
98282080
leif.nielsen@hjallerup-samvirke.dk
Hans Henrik SørensenHans Henrik Sørensen
Teltudvalg og repræsentant i HIC bestyrelse
24478313
hans.henrik.sorensen@hjallerup-samvirke.dk
John OvesenJohn Ovesen
Arealudlejningsudvalg
26888814
john.ovesen@hjallerup-samvirke.dk
Jan AarupJan Aarup
Teltudvalg og arealudlejningsudvalg
40787035
40787035
jan.aarup@hjallerup-samvirke.dk
Dan ChristensenDan Christensen
Byudviklingsudvalg
51728671
dan.christensen@hjallerup-samvirke.dk
Keld NielsenKeld Nielsen
Formand for markedsudvalget, repræsentant i kulturhuset
11111111
keld.nielsen@hjallerup-samvirke.dk
Steen Søgaard PetersenSteen Søgaard Petersen
Byrådet
22388108
steen.soegaard.petersen@hjallerup-samvirke.dk
Charlotte Thyrring EngsigCharlotte Thyrring Engsig
Fonden Hjallerup Ridecenter og Kinoudvalg
20497148
charlotte.engsig@hjallerup-samvirke.dk