MEST BESØGTE: Kick Line Dance · Hjallerup Frimønt

Hjallerup Samvirke

Peter JensenPeter Jensen
formand for samvirke - Udvalg: Areal & Bygninger
25590435
peter.jensen@hjallerup-samvirke.dk
Torben LarsenTorben Larsen
Næst formand i Samvirke - Udvalg: Telt, Aktiviteter og Markedsplads
61708010
torben.larsen@hjallerup-samvirke.dk
Hans Henrik SørensenHans Henrik Sørensen
Repræsentant i HIC bestyrelse
24478313
hans.henrik.sorensen@hjallerup-samvirke.dk
Jan AarupJan Aarup
Areal & Bygninger Udvalg
40787035
jan.aarup@hjallerup-samvirke.dk
Dan ChristensenDan Christensen
Byudviklingsudvalg
51728671
dan.christensen@hjallerup-samvirke.dk
Keld NielsenKeld Nielsen
Formand for markedsudvalget og Administrations udvalg
11111111
keld.nielsen@hjallerup-marked.dk
Steen Søgaard PetersenSteen Søgaard Petersen
Sekretær, Administration og økonomi - Byrådet
22388108
steen.soegaard.petersen@hjallerup-samvirke.dk
Charlotte Thyrring EngsigCharlotte Thyrring Engsig
Kinoudvalg og repræsentant i Fonden for Hjallerup Kulturhus
20497148
charlotte.engsig@hjallerup-samvirke.dk
Carina Holst KristensenCarina Holst Kristensen
Telt, Aktiviteter og Markedsplads, Fonden for Hjallerup Ridecenter
28264149
carina.holst.kristensen@hjallerup-samvirke.dk
Kristian MunkholtKristian Munkholt
Administration og økonomi
27580340
kristian.munkholt@hjallerup-samvirke.dk