MEST BESØGTE: Hjallerup Frimønt · Kick Line Dance

Bestyrelse Hjallerup Samvirke, Markedsforening og event

Steen Søgaard PetersenSteen Søgaard Petersen
Formand, Administration og økonomi og Byrådet
22388108
steen.soegaard.petersen@hjallerup-samvirke.dk
Torben LarsenTorben Larsen
Næstformand; Areal og bygninger
61708010
torben.larsen@hjallerup-samvirke.dk
Marianne FristrupMarianne Fristrup
Sekretær; Aktiviteter og telte
26133951
marianne.fristrup@hjallerup-samvirke.dk
Keld NielsenKeld Nielsen
Formand for markedsudvalget
20137355
keld@hjallerup-marked.dk
Kristian MunkholtKristian Munkholt
Kasserer, administration og økonomi, Hjallerup kino
27580340
kristian.munkholt@hjallerup-samvirke.dk
Carina Holst KristensenCarina Holst Kristensen
Aktiviteter og telte; Fonden for Hjallerup Ridecenter
28264149
carina.holst.kristensen@hjallerup-samvirke.dk
Gitte HansenGitte Hansen
repræsentant i Fonden for Hjallerup Kulturhus
22437449
gitte.hansen@hjallerup-samvirke.dk
Steen KarlsenSteen Karlsen
Areal og bygninger
61667501
steen.karlsen@hjallerup-samvirke.dk
Hans Henrik SørensenHans Henrik Sørensen
Repræsentant i HIC bestyrelse
24478313
hans.henrik.sorensen@hjallerup-samvirke.dk
Dan ChristensenDan Christensen
Byudviklingsudvalg
40350799
dan.christensen@hjallerup-samvirke.dk